A është në lidhje Adelina Berisha? (VIDEO)

By

Ajo që na intereson më së shumti për të famshmit, pa dyshim se është statusi i tyre.

Adelina Berisha asnjëherë nuk e ka zbuluar jetën e saj private duke e mbajtur atë të fshehtë nga publiku por a është në lidhje ajo tani?

Përmes rubrikës “Qitja pikën”, artistja e tregoi statusin e saj aktual dhe është…

Përgjigjen e saj dhe të tjera i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm