A është ky djali që i ka vjedhur zemrën Rita Orës?

By

Mes thashethemeve se ajo është në lidhje me yllin e One Direction Liam Payne, këngëtarja Rita Ora shprehu frustrimin e saj për këto thashetheme sa herë që shihet në publik me një mashkull.

Image result for liam payne rita ora

Si duket Liam Payne është vetëm një mik i mirë i këngëtares, meqenëse se ajo mohon këto thashetheme të jenë të vërteta.

“Unë kam shumë miq meshkuj, shumë miq meshkuj shumë tërheqës dhe ata janë miqtë e mi të mirë. Kjo nuk do të thotë që ju jeni medoemos në lidhje më ta.”

Duke adresuar thashethemet, Rita tha se Liam është një shok i saj.

“Liam është thjesht një shok i imi. Unë gjithashtu e admiroj. Unë admiroj bukurinë nga burrat dhe gratë. Unë i shoh gjërat si të pa fytyra dhe pa gjini, për mua ka të bëjë me personin”, shtoi ajo.

 

Rita Ora says One Direction's Liam Payne is just a 'good friend'

 

Artikuj të ngjashëm