A është kjo fotografia më e bukur e djalit të Milot Lalloshit?! (FOTO)

By

Këngëtari i njohur, Milot Llalloshi, pas martesës së tij me Erxhinën i’u gëzua shumë shpejt edhe një fakti tjetër.

Pak javë më pari ai u bë edhe baba i një djali të cilin zgjodhi t’a emërtojë Priam.

Tashmë kur ka kaluar një periudhë mjaft e mirë kohore ai është rritur paksa dhe familja po e kanë më të lehtë edhe që të merren me të.

Ditë më parë Erxhina, bashkëshortja e këngëtarit duket se ka realizuar fotografinë më të bukur deri më tani të djalit tyre.

Për më tepër fotografia ‘flet’ vetë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm