‘A është Genta me barrë?’, përgjigja epike e Big Mamës

By

Këngëtarja Big Mama po qëndron në Turqi, siç bën shpesh.

Mbrëmjen që lamë pas ajo është takuar me kolegen e saj Gentën dhe partnerin, Ustan.

Në një natëtipike Stambolli nuk mungonte çaji por rrjedhimisht as pyetjet e fansave.

Një nga ndjekësit e Big Mamës e ka pyetur nëse Genta është shtatzënë, siç raportohet!

Me natyrën e saj sportivedhe plot humor, përgjigja e Bigit ka qenë si gjithnjë, epike.

“Nuk jam gjinekolog” – është shprehur ajo.

Genta në fakt është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm