A është e virgjër Aida Doçi ?! (VIDEO)

By

Këngëtarja e re e muzikës popullore Aida Doçi i’u përgjigj pyetjeve të gazetarit tonë në intervistën 60 sekondëshe.

E pyetur për ëndrrat e saj dhe se a është lënduar nga dashuria ajo tregon se si ëndërr ka muzikën dhe se nga dashuria nuk është lënduar asnjëherë.

A pi ajo raki, a po i mungon X Factori, a beson në fall dhe kur ka bërë seks për herë të fundit ?

Përgjigjet e këtyre pyetjeve mund ti shihni në kanalin e Prive në Youtube.

 

Artikuj të ngjashëm