A është e mbuluar gruaja e Gold AG?! (VIDEO)

By

Gold Ag këtë të Shtunë ishte i ftuar në emisionin Prive ku mes tjerash rrëfeu shumë gjëra mbi jetën e tij private, si asnjëherë tjetër.

Ai tregoi se pse e ka mbajtur lidhjen e tij kaq sekrete për një kohë të gjatë dhe se a do të organizojë darsëm e pse zgjodhi që ndryshimin e statusit ta bëjë ne heshtje.

Për emisionin tonë reperi zbuloi edhe emrin e gruas së tij e cila quhet Adelina e ndër shumë pyetje që i janë bërë reperit mes tjerash, gazetarja Maki Bajrami e pyeti se sa religjioze është personi i zemrës marrë shkas nga fakti se reperi njihet si besimtar i devotshëm.

A është Adelina e mbuluar?! Sa e praktikon ajo fenë islame?!

Përgjigjet e këtyre pyetjeve mund ti shihni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

https://www.youtube.com/watch?v=c8GUd0umYkQ

Artikuj të ngjashëm