A është e kënaqur Rovena Stefa me ndërhyrjen në hundë? (VIDEO)

By

Rovena Stefa është rikthyer në një intervistë për Prive.

Këngëtarja e cila ka kohë që nuk është parë në ekrane televizive, ka treguar shumëçka rreth jetës së saj dhe karrierës.

Madje ajo së fundmi bëri një ndërhyrje në hundë dhe foli për këtë pjesë.

A është e gatshme të bëhet nënë dhe shumë gjëra kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm