A është Don Xhoni pjesë e PINT? (VIDEO)

By

Artisti i ri Don Xhoni, që u bë senzacion në rrjete sociale pas një freestyle së fundmi, ka treguar shumë gjëra përmes një interviste dhënë për Prive.

Ai tregoi cilat janë planet e tij për të ardhmen por foli edhe për PINT – grupin nga i cili ka marrë shumë mbështetje.

Por, a është pjesë e tyre ai dhe çfarë e ka ndërmend të bëjë më pas, i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm