A është Adele në një lidhje të re dashurie?

By

Thashethemet thonë se Adele ka një të dashur të ri në jetën e saj.

Këngëtarja fituese e Grammy, dhe agjenti sportive Rich Paul, ndezën thashetheme për një lidhje mes tyre pasi ata u panë duke u ulur së bashku në lojën e NBA të shtunën.

Burime të afërta deklaruan Adele si të dashurën e Paul.

Adele dhe Rich Paul u fotografuan duke biseduar, dhe duke qeshur gjatë lojës.

Kjo është hera e parë që ata kanë dalë në publik së bashku. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm