A e ngacmoi Cozman vajzën në klip ?!

By

Videoklipin e ri, Cozman e solli si single, përkrah një modeleje shumë seksi.

Pyetja që shtrohet natyrshëm është: A e ngacmoi reperi vajzën që pati përkrah në videoklip ?!

Lidhur me këtë, modelja Lori Hoxhallari foli në një intervistë për suplementi shqiptar Bluetooth.

Ajo deklaroi se reperi ishte natyrë e thjeshtë, bënte shumë humor dhe ishte i qeshur gjatë punës së përbashkët dhe në asnjë moment, megjithëse beqar ai nuk e ka ngacmuar.

‘Nuk kishte asnjë lloj propozimi, thjesht patëm shoqëri të bukur dhe dukej sikur njiheshim prej kohësh jo në atë moment’ – citohet të ketë thënë bukuroshja.

Lori shtoi se komplimentet kanë qenë të ndërsjella dhe nuk e sheh Cozman në asnjë aspekt tjetër pos si mik ./PRIVE.AL

 

Artikuj të ngjashëm