A do e ndante të dashurin me dikë, Shkenda Dubova?!

By

Këngëtarja Shkenda Dubova ishte e ftuara e radhës e emisionit ‘Wazzup’ në Klan Kosova. Shkenda e cila u ndje shumë komode, duke u ‘shtrirë’ në emision tregoi për shumë gjëra në intervistë.

Madje për të parën herë tregoi për të dashurin, i cili njëkohësisht është edhe producent i videoklipeve të Dubovës.

Lidhja që është konsoliduar që 2 vite e gjysmë nuk has në probleme xhelozie. Madje kur u pyet së kë do zgjidhte për seks në ‘treshe’, Shkenda u shpreh të dashurin dhe një femër.

“Nuk hargjohet – ishte batuta e Shkendës kur pyet nëse do ishte xheloze nëse në shtrat do ishte dhe një femër tjetër me Labin (të dashurin e saj)./Prive

Artikuj të ngjashëm