A e keni parë projektin e fundit të West Side Family? (VIDEO)

By

Ëest Side Family ka publikuar projektin më të ri me titull ‘E imja’.

Kënga e punuar nga Elgit Doda dhe Alban Kondi është e shoqëruar me videoklip i xhiruar në Shëngjin.

Tekstin e kësaj këngë e kanë shkruan Armir Shahini, Fabian Basha, Elgit Doda dhe Alban Kondi.

Ky projekt i tyre pason ‘Komshia’ me të cilin mblodhën afër shtatë milionë klikime në youtube.

Kujtojmë që ky grup ka qenë i përbërë prej tre anëtarësh por tani kanë mbetur vetëm dy pasi Dr.Flori njëri prej kryesorëve vdiq gjatë vitit 2014 pas një mbidoze të dyshuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm