A e keni parë ndonjëherë vëllaun e Kidës? (FOTO)

By

Të shpeshta janë momentet e bukura me familje që këngëtarja Orhidea Latifi ndanë me publikun.

Kemi parë fotografi me nënën e saj teksa publiku i ka vlerësuar  si mjaft të ngjashme nga pamja, pastaj të shumëta kanë qenë edhe ato me motrën e cila kishte disa pjesmarrje nëpër videoklipe të ndryshme.

Mirëpo, pothuajse asnjëherë më parë ajo nuk ka shpërndarë një të tillë imazh me të vëllain.
Me gjasë,këngëtarja e re në moshë por me hite të shumëta, ka pritur ditëlindjen e tij për të na njoftuar kështu me vëllaun e saj të madh Viganin.

“Urime ditëlindja për vëllaun tim të madh. Të uroj të gjitha të mirat dhe 100 ditëlindje tjera. Të dua Vigolo” – është urimi i Kidës për të vëllain i cili sot feston ditëlindjen e tij./PRIVE.AL/

4c0e3625cbddc6a01c664af5f5deadff90527ea46ee912f020e0b3da1ca3f6bb

Artikuj të ngjashëm