A e keni ditur sa ngjan Lulja e Medës me motrën e saj? (FOTO)

By

Ka tash e një kohë që Lulja, bashkëshortja e këngëtarit Mehdin Përgjeqaj është goxha aktive në rrjete sociale.

Ajo në baza ditore ndan me ndjekësit pjesë nga përditshmëria e saj. Fëmijët e Meda zënë vendin kryesor në postime por në një ditë të veçantë, ajo ka njoftuar ndjekësit me një person shumë të veçantë.

Bëhet fjalë për motrën e bukuroshes që feston sot ditëlindjen.

Në një fotografi ku shfaqet krah saj, ajo që ka lënë përshtypje ka qenë ngjajshmëria e Lules me motrën dhe bukuria magjepsëse e kësaj të fundit.

Si dy pika uji, apo jo?! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm