A e ka Tayna trupin më të mirë në estradë?

By

Është ‘gangsta’ dhe këtë e reflekton në tekstet e këngëve e diskursin e saj.

Por, ana sensuale femërore nuk i mungon për asnjë moment reperes më të re në skenën muzikore, Tayna që ka shpërthyer me dy hitet e fundit ‘Columbiana’ dhe ‘Shqipe’.

Një detaj të tillë ajo e ka konfirmuar sot përmes një fotoje nga pushimet.

Në bikini teksa shijon kohën me diell, Tayna ka lënë pa fjalë me linjat trupore mahnitëse të cilat besohet se janë natyrale.

A e ka Tayna trupin më të mirë në estradë? Na thoni mendimin tuaj… /Prive.al

A post shared by Tayna ✨ (@tayna.sh) on

Artikuj të ngjashëm