Cili është mendimi sot i Shqipes për “Përputhen?

By

Shqipe Hysenaj është një nga emrat më të përmendur të televizionit shqiptar pas pjesëmarrjes në reality show “Përputhen” në Top Channel.

E më e bujshme u bë pjesëmarrja e saj pas largimit.

Shumë bujë por asnjë përgjigje nga Shqipe Hysenaj deri këtë të premte, kur protagonistja zgjodhi kamerën e mikrofonin e Prive për ti dhënë të gjitha përgjigjet.

A do të rikthehet në këtë program Shqipja?! – Kjo përgjigje tashmë është e prerë dhe Shqipja nuk do të jetë më pjesë e këtij formati./Prive.al

Artikuj të ngjashëm