A E KA MARRË MALLI KIM KARDASHIAN PËR ISH-KUNATËN?!

By

Me fjalë shumë të mira Kim Kardashian bëri prezantimin e Rita Orës në European Music Awards 2012.
Atë kohë kur këngëtarja shqiptare perfomoi ‘Rip’ ishte në lidhje më vëllaun e saj, Robin.
Por muaj më vonë çifti Rita-Rob i dhanë fund kontakteve.
Mirëpo nuk e dimë nësë është rastësi apo qëllimisht Kim Kardashian kohëve të
fundit është ndeshur shumë me ish të dashurën e vëllait, Rita Ora.
Fillimisht në festën e Madonës u shfaqën me fustan të njëjtë e ndërsa tani Kimi
është bërë bionde dhe po i mban flokët në atë mënyrë që kishte Rita para pak kohe.
Shtrohet pyetje “A e ka marrë malli Kim Kardashian për ish-kunatën”?!/Prive.al

platnium-hair-kim-rita-iggy-jared-leto-beauty-lead-1

rita kim 2

rita kim 3

Artikuj të ngjashëm