A e ka gjetur partnerin e vërtetë Kallashi?! (VIDEO)

By

Valltarja Donjeta Kosumi – Kallashi u rikthye sonte në Prive në një intervistë ekskluzive ku shpalosi shumë nga të rejat e saj.

Me gazetarin Vlorijan Halili, Donjeta zbuloi më shumë rreth qëndrimit në Amerikë dhe planeve për t’u zhvendosur përfundimisht atje.

Kallashi, e shumë përfolur në kontekstin e lajmeve jo serioze në portale për statusin e saj, foli për të parën herë me të vërtetë në lidhje me statusin e saj.

A e ka gjetur apo jo ajo mashkullin e jetës?! Çfarë diss-i ka ajo për t’ua thënë këngëtareve dhe sponzorëve të tyre?!

Detajet i gjeni në materialin e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm