A e ka bërë Ryva sërish hundën operacion ?!

By

Këngëtarja Ryva Kajtazi ishte mbrëmë mysafire në Prive për të folur rreth projekteve dhe detajeve nga jeta private.

Mes tjerash, këngëtarja tregoi edhe për eksperiencën e saj disa javore në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe planet për të ardhmen.

Por, një pikë e interesit të publikut duhej sqaruar nga Ryva që së fundmi u përfol për një tjetër ndërhyrje në hundë.

E pyetur nga gazetarja Maki Bajrami, Ryva u përgjigj me të qeshura dhe humor teksa në fund e mohoi intervenimin e sërishëm. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm