A e huazoi Noizy këngën ‘TOTO’? – dëgjoni dy versionet (VIDEO)

By

Ka vetëm një javë që Noizy publikoi bashkëpunimin e tij me reperin gjerman, Raf Camora për këngën ‘TOTO’.

Dueti po pëlqehet jashtëzakonisht shumë pasi në youtube ka arritur të mbledhë mbi 5 milionë klikime e mijëra pëlqime.

Por, a e huazoi Noizy këtë këngë?

‘TOTO’ ka ngjashmëri të madhe me ‘Johnny’ të kënduar nga Yemi Alade e publikuar më 3 mars të vitit 2014.

Ne ju sjellim më poshtë dy versionet dhe ju bëjëni krahasimin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm