A e dini se kush është e dashura e Shpat Dedës?! (FOTO)

By

Kanë vite që bashkëpunojnë në rrafshin profesional. Përpos krijimeve muzikore në vegjëli, Shpat Deda dhe Blerta Ismaili forcat i kanë bashkuar edhe në projekte të ndryshme viteve të fundit.

Por, përtej këtij lloj bashkëpunimi, këngëtari që është ëndërr e shumë vajzave ka kohë që është në lidhje me bukuroshen.

Deri tani, pjesën e ekspozimit e kanë mbajtur larg publikut duke mos qenë ‘mainstream’ me dedikime të shpeshta e postime tjera të këtij lloji.

Më poshtë, ju sjellim një ndër fotot e pakta të çifitit që është postuar nga vetë Shpati javë më parë. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm