A e dëgjuat këngën e re të Nexhat Osmanit?

By

Këngëtari e muzikës popullore jo rrallëherë vjen me tinguj veror dhe tekste shumë simpatike.

Më poshtë gjeni këngën e tij të re me titull “M’pëlqen” me produksion të ARBONI. /Prive.al

Që të ndiqni këngën e re dhe videoklipin klikoni  KËTU

 

Artikuj të ngjashëm