A duhet mbajtur dasmat? (VIDEO)

By

Javëve të fundit, ka pasur një debat goxha të madh lidhur me dasmat.

Labinot Tahiri ka qenë një prej artistëve I cili ka reaguar publikisht duke thënë se kjo gjë nuk duhet të ndodhë pasi do të dëmtojë shumë njerëz.

Por, kush është pro dhe kush kundër kësaj?

Materiali i mëposhtëm ju tregon detaje rreth kësaj çështje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm