A DO TË VAZHDOJ SERIALI ‘O SA MIRË’?!

By

Këtë mbrëmje kasti i serialit vendor ‘O sa mirë’ përfundojnë me sukses nëjë tjetër sezon.

Shumë batuta dhe momente komike kanë shoqëruar ekranin çdo të hënë.

Edhe në këtë sezon aktorëve i janë bashkangjitur emra të njohur të skenës muzikore shqiptare.

Arifhikmeti në një postim ka treguar që seriali do të ketë edhe sezon të katërt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm