A do të sjell më cover-a Merita Latifi?

By

Merita Latifi gjatë kësaj periudhe e njohur u bë me coverin e këngës “Qa me bo” e më pas solli dhe dy të tjera.

Mirëpo, këto duket se janë të fundit nga këngëtarja e re.

E ftuar në Privé, të shtunën Merita zbuloi se tani e tutje do të sjell këngë origjinale dhe ka nisur punë për to.

Por, fillimisht do të publikohet një potpuri dasmash./Prive.al

Artikuj të ngjashëm