A do të bëhet Meda sërish baba? (VIDEO)

By

Javën që lamë pas, ai ishte protagonist i intervistës “25 Pyetje me Prive”.

Dhe këngëtari Mehdin Përgjeqaj i njohur si Meda, në rrëfeu plot gjëra që s’i kemi ditur për të.

View this post on Instagram

Cdo dite e jetes behet me e bukur me ty, edhe 100 jete te kisha do zgjidhja ti kaloja si tani pa asnje ndryshim, gezuar ditelindjen o mehlem i shpirtit tem ❤️ @luljeta_pergjeqaj 👸

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on

Po ashtu, u pyet edhe për zgjerimin e familjes së tij me anëtarë të rinj, meqë ai deri më tani ka katër fëmijë nga martesa me gruan e tij Luljeta Përgjeqajn.

I pyetur nëse do bëhet sërish baba, ai u përgjigj:

“Nuk e di duhet me e pyet gruan. Unë për vete i kam kryer obligimet e mia, tash nuk e di”.

Intervista e plotë në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm