A do sjell duet me 50 Cent, Vildane Zeneli ?!

By

Kur disa javë më parë Prive iu solli sekuenca nga bashkëpunimi i Vildane Zenelit me Will.i.am, shumëkush u habit!

Kjo për faktin se modelja që komentohet pothuajse në baza ditore për linjat e saj bombastike, nuk mund të mendohej se do arrinte bashkëpunime me emra të tillë në muzikë.

Pikërisht kjo fushë do jetë kryesorja për të cilën nesër në Prive do të flas përballë gazetarit Artan Telaku, vetë Vildanja.

Ajo mes tjerash do të tregoj për debutimin në muzikë dhe për spekulimet se mund të bashkëpunojë me reperin 50 Cent.

Përgjigjet e këtyre dilemave dhe jo vetëm, do t’i kuptojmë nesër me fillim nga ora 19:00.

Artikuj të ngjashëm