A do pranonte Dhurata Ahmetaj treshe me J Lo dhe të dashurin e saj?!

By

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj iu përgjigj këtë javë pyetjeve pikante të intervistës 60 sekondëshe në emisionin Prive.

Ajo tregoi se deri sot nuk është penduar për asgjë teksa telefonin e përmendi si mani të saj.

Këngëtarja u pyet edhe për shoqërinë në estradë, personat që i falemnderon për arritjet dhe vesin më të keq që saj.

Por a do pranonte Dhurata treshe me yllin botëror Jennifer Lopez për të cilën është përfolur se ngjason dhe të dashurin e J Lo?! Përgjigjet zbulohen në videon e intervistës.

 

Artikuj të ngjashëm