A do merret Vesa Luma me muzikë këtë vit ?!

By

“T’kan fol keq për mu” është projekti i fundit që solli Vesa Luma në mars të vitit të shkuar.

Por janë bërë më shumë se një vit që nuk lançoi ndonjë këngë e kjo për shkak se këngëtarja ka shijuar shtatzaninë e saj të parë.

Vesa pritet që brenda pak javësh të sjell në jetë djalin e saj që Luma dhe Big Basta kanë menduar ta quajnë Lian.

Por artistja nuk do ti mungoj shumë gjatë skenës. Në qershor Vesa do të rikthehet me dy projekte, njëra do të jetë në bashkëpunim e tjetra solo.

Këngët do të jenë të shoqëruara me videoklipe. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm