A do e sundojnë meshkujt 2015-tën?! (Video)

By

Viti i kaluar ishte me fat për këngëtaret femra e ndërsa 2015-ta duket që po jet fatsjellës për meshkujt.

Diskografisë shqiptare i janë shtuar katër djem të cilët po korrin mjaft suksese në tregun tonë muzikor që në fillim të vitit.

Gazetari Artan Telaku ka intervistuar Soulkid, Butrintin, Mozzik dhe Getinjon dhe i sjell planet e tyre për verën 2015.

Që të katërt do i shohim me bashkëpunime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm