A do e lë Adelina muzikën

By

Prej shumëkujt është menduar që Adelina Ismaili do e lë karrierën tashmë kur po ndërton familjen.

Megjithatë, si e ftuar në NIN ajo tha se muzika është pjesë e jetës së saj dhe nuk mendon që ta lë ndonjëherë muzikën.

‘Një kohë mu ka pas gërdit ky profesion saqë kam qenë e tmerrume që nuk do rikthehem kurrë por unë jam Adelina, pa strategji dhe spontanisht kur kam qejf do bëj muzikë. Pa presion’ – nënvizoi këngëtarja.

Ao tha se është larguar nga presioni që ka pasur dhe nuk i mungon aspak periudha e kulminacionit të vëmendjes.

 

Artikuj të ngjashëm