A dëgjuat projektin e ri të Bim Bimma në bashkëpunim me Tunën dhe ErgeNR?

By

Reperi i famshëm kosovar Burim Kursani, i njohur po ashtu me nofkën artistike Bim Bimma, muaj më parë publikoi një libër, që e titulloi Po e Zi. Disa nga poezitë e tij, i ka mbledhur e botuar ndërsa promovimin e kësaj vepre, e bëri në Prishtinë.

Në vazhdimin e krijimtarisë së tij ai po lanson këngë nga albumi i tij i vetëtitulluar “Bima”.

Kënga më e fundit që ai publikoi quhet “Skutaqja” në bashkëpunim me Tunën dhe ErgeNR.

Këngën mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm