Bjondinat apo brunet? Cilat preferon Malësori?! (VIDEO)

By

Këngëtari shqiptar nga Mali i Zi, Malësori, ishte protagonisti i mbrëmjes së kaluar në rubrikën “Kutia” të emisionit NIN.

Përballë pyetjeve provokative të gazetares Liberta Spahiu, artisti u përgjigjë mjaft sinqerisht.

Në pyetjen se a beson në Zot, Malësori u përgjigjë se jo vetëm ai por pothuajse të gjithë shqiptarët besojnë në Zot.

Ai u detyrua të bëjë edhe një zgjedhje mjaft interesante mes bjondeve dhe bruneve.

E se cilat janë të preferuarat e tij mund ta kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm