A bëri Enca operacione plastike? (FOTO)

By

“Nashta” është projekti i fundit i lansuar nga Enca.

Pas kësaj kënge, artistja ka paralajmëruar “Rakia” dhe shumë projekte të tjera muzikore që pritet të dalin gjatë këtij viti.

Së fundmi, atë dikush e pyeti në Instagram nësë ka bërë operacione plastike dhe Enca pati një përgjigje.

Lexojeni më poshtë se çfarë tha ajo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm