A.$.A.P Rocky aferë seksuale me Rita Orën?! Diss për shqiptaren në këngën e re

By

Këngëtarja Rita Ora ka mbushur sot tabloidet ane mbanë botës por jo për muzikën e saj. Reperi A.$.A.P Rocky në këngën e re që është pjesë e albumit të fundit përmban disa fjalë ofenduese për Ritën.

“I swear that b*tch Rita Ora got a big mouth/ Next time I see her might curse the b*tch out/ Kicked the b*tch out once ’cause she b*tched out/ Spit my kids out, jizzed up all in her mouth and made the b*tch bounce.” – janë vargjet që i kushtohen Rita Orës.

Përpos kësaj ai ka deklaruar se ka pasur një takim seksual me këngëtaren e ‘Poison’. Mirëpo mediat e mëdha botërore hedhin dyshim mbi këtë rast për shkak se ata asnjëherë nuk janë parë të afërt me njëri-tjetrin dhe nuk dihen arsyet e këtij ofendimi ndaj Ritës.

Ora akoma nuk ka reaguar për këtë rast por që mediat raportojnë se ajo është bashkuar me Ricky Hilfiger./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm