Stresi flet për raportet me Ledrin: ‘Kam karakter të fortë…’

By

Dikur ishin miq të mirë.

Mirëpo me kohën, raportet mes Stresit dhe Ledrit u përkeqësuan në kunja publike, sidomos nga ana e reperit nga Shqipëria i cili shfaqej i zhgënjyer me ish-mikun e tij.

Historia: Pse ishin prishur Stresi dhe Ledri?

E tash e një kohë, raporti mes djemve është në pikëpyetje.

Në lidhje me miqësinë (e dikurshme) me Ledrin, Stresi foli pas shumë kohësh në Prive.

‘Unë nuk e kam sharë Ledrin. Mes shokëve ka hatërmbetje por unë asnjëherë nuk i kam kaluar limitet. Kam karakter të fortë. Kemi raport shumë të mirë prej fillimit, janë divergjencat mirëpo jemi shumë mirë bashkë’ – u shpreh Stresi.

Intervistën për të gjitha detajet nga karriera dhe jeta private e gjeni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm