Tre prej vajzave më seksi shqiptare bëhen bashkë (FOTO)

By

Të treja janë ndër femrat më seksi në shoubizin shqiptar. Të reja janë në rrugë të ndryshme në karrierë mirëpo të treja duket se i bashkon një gjë – miqësia.

Fjala është për reperen Tayna, modelen Vildane Zeneli dhe bukuroshen Kejvina Kthella.

 

View this post on Instagram

 

🌸

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna) on

 

View this post on Instagram

 

🖤🖤🖤

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli) on

Tre vajzat kanë pozuar në një fotografi të përbashkët teksa shijojnë jugun e Shqipërisë në këto ditë me diell Gushti të cilat kanë mbetur përpara përfundimit të sezonit veror.

Nuk dihet saktë nëse qëndrimi në të njejtin vend është rastësi apo diçka e planifikuar mirëpo mund të themi me siguri të plotë se më shumë bukuroshe në një foto vështirë të kemi parë bashkë ndonjëherë më parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm