8 MARSI I FJOLLA MORINËS!

By

Fjolla Morina para pak dite u përfol për një shtatëzëni mirëpo këngëtarja akoma
nuk është deklararuar sa i përket këtyre fjalëve.
Mirëpo Fjolla ka arsye për ta festuar ditën e gruas dhe të nënës. Ajo përmes një
postimi ka uruar të gjitha nënat me dhuratat që ajo ka marrë sot.
IMG_4700Me siguri dashurinë në këtë ditë ia ka shprehur edhe e bija e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm