62 vjeçar dhe sërish baba: Komediani ynë i preferuar pret edhe një fëmijë (FOTO)

By

Jemi rritur me komeditë e tij dhe i madh e i vogël e njeh. Emri i tij është shumë-shumë i njohur edhe nga gjeneratat më të reja.

Aktori britanik Rowan Atkinson apo i njohur si Mr. Bean, do të bëhet baba për të tretën herë në moshën 62 vjeçare.

Atkinson që ka dy fëmijë të rritur nga martesa e tij e parë, po pret fëmijën e parë me aktoren 29 vjeçare Louise Ford.

Çifti kanë tri vjet bashkë dhe është raportuar se i janë gëzuar tej mase këtij lajmi, raporton gazeta Telegraph, transmeton Prive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm