6 vite nga historia Afrona dhe Blero: Gjithçka nisi nga kjo foto

By

Në Shtator para nënkryetarit të Komunës së Prishtinës, familjarëve dhe miqve në plazhin e Shëngjinit kurorërozuan dashurinë e tyre me martesë.

Fejesa ndodhi në Privé Reality, teksa historia e tyre daton më herët.

Romanca e tyre ka nisur sot 6 vjet më herët, e në ato momente është shkrepur dhe një ‘selfie’ përmes të cilës ka rrëfyer se që atëherë është më i lumturi në botë.

Edhe pse në distancë, duket se dashuria e Bleros dhe Afronës është më e fortë se kurrë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm