Zerka – Ronelës: ‘Të shkula flokët!’ (VIDEO)

By

Pak ditë më parë publikuan projektin e rradhës të përbashkët.

‘Diamanta’ mbën emrin kënga e re e Ronela Hajatit dhe Young Zerkës të cilët për të folur mbi projektin, ishin të ftuar në Prive.

Në një prej intervistave relativisht të rralla bashkë, dyshja folën mbi vitin që po e lëmë pas.

E në një moment të intervistës, Zerka e ‘kërcënoi’ Ronelën me një ‘shkulje flokësh’.
Për cfarë bëhet fjalë?! Ndiqni videon e mëposhtme

Artikuj të ngjashëm