Majlinda dhe Roani shkëlqejnë në setin e fundvitit

By

Është bërë trend tash e disa vite që fytyrat publike fundvitin ta shënojnë me sete profesionale fotografike.

Një vit i tërë mbahet kujtim përmes fotove, kryesisht familjare.

Të tilla kanë qenë edhe imazhet e shkepura profesionalisht të bukuroshes Majlinda Zeka dhe të birit, Roanit.

Bukuroshja nga Prishtina ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë fotot e para me motive festive ku nënë e bir shkëlqejnë. /Prive.al/

Blessed??..

A post shared by Majlinda Zeka (@majlindazeka1) on

Jetë…

A post shared by Majlinda Zeka (@majlindazeka1) on

Artikuj të ngjashëm