50 vjet pa asnjë rudhë në fytyrë… (FOTO)

By

Jennifer Lopez sot feston ditëlindjen e saj të 50-të.

Ylli i popit nuk ka ndryshuar në pamje aspak për vite me radhë.

Figura e saj e lakmueshme është ende në të njëjtën formë siç ishte në fillim të karrierës së saj pavarësisht se ka lindur dy fëmijë.

Ju do ta keni të vështirë që të gjeni një rrudhë në fytyrën e Jennifer Lopez.

Dhe në këto fotografi do të mund të shihni se sa pak ka ndryshuar J Lo si në pamje ashtu edhe në stil.

Artikuj të ngjashëm