5 këngë nga Gold AG

By

Reperi Gold Ag sapo ka lançuar këngën e tij më të rë të dedikuar muajit të shenjtë të Ramazanit. E gjatë kësaj periudhe një mujore Arian Agushi jo vetëm se do ti kryej shërbimet fetare por do të punoj edhe për projektet e radhës.

Në muajin gusht ai do ta publikoj këngën e radhes të titulluar “Pa namaz” e cila flet kundër alkoolit dhe përballjes me vdekjen .

Po ashtu në muajin shtator do të lançohet edhe një tjetër produkt nga preshevari e cila është duet me Shaqir Cërvadikun. Kënga quhet “Shqiptarë Stambolli?

Gjithashtu për festën e flamurit Gold Ag do ti lëshoj në treg më shumë se 2 videoklipe. E sa i përket mbrëmjeve muzikore Arianin do të mund ta ndiqni pas festës së Bajramit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm