Ja si çka po i duket Krenarit – Luana (FOTO)

By

Muaj të tërë në heshtje totale dhe tendencë për të mbajtur lidhjen komplet hermetike për Luana Vjollcën dhe Krenar Çoçaj po i  lënë rrugën një raporti të ri publik.

Tashmë kur edhe kanë nisur të qarkullojnë fotografitë e para si ajo e publikuar dy ditë më parë në Prive.al (kliko KËTU), dyshja që janë në lidhje tash e një kohë nuk po kursehen në komente.

Vetë Krenari ka nisur të jap komentet e para në profilin e Luanës, me theks të veçantë në fotot më të bukura të Luanës.

E duket se seria e fundit e fotografive, e realizuar saktësisht në banesën e dyshes në Prishtinë ka qenë e parezistueshme për djalin nga Prishtina.

Ai në shkrimin e lënë, mes tjerash e krahason prezantuesen bukuroshe me një raketë, meteor e aeroplan, bazuar në emotikonat e përdorur. Goxha krahasim… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm