Ermal Mamaqi paralajmëron Elvanën: ‘Kujdes nga ky tip’

By

Në një prej paraqitjeve në rrjete sociale, këngëtarja Elvana Gjata ka shfaqur veten së fundmi përkrah dy personave, grimeres Kathy Jeung dhe frizerit Rob Salty.

Kaq ka mjaftuar që Ermal Mamaqi, shumë aktiv që prej shkuarjes në Amerikë të Elvanës, të lë një koment.

Ai e ka paralajmëruar mikeshën, siç preferon ta quajë, motrën me doza të shakasë që të ketë kujdes nga frizeri, shkaku që nuk mund t’i zihet besë.

Ndryshe, Elvana krahas seteve fotografike, besohet që tashmë ka përfunduar klipin e parë ndërkombëtar.

adelina tahiri

Artikuj të ngjashëm