Adelina rikthehet me ‘Dale kadale’

By

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri sapo ka publikuar projektin e ri të shumëpritur.

Kënga e re mban titullin ‘Dale Kadale’ dhe është punuar nga Irkenc Hyka me tekst të Petri Xhorit.

Për videoklipin është përkujdesur produksioni Max teksa ajo që e shquan këtë projekt është investimi i madh.

Kjo vërehet nga veshja e Adelinës e deri tek skenat e xhirimit me fokus veturën Ferrari të cilën nget bukuroshja që në klip, shkëlqen me pamjen e saj.

Shijojeni

Artikuj të ngjashëm