Habit Kresha: Vjen me poza të nxehta përkrah modeleve në Amerikë

By

Shkuarja në Neë York dhe kthimi pa një set fotografik nga Fadil Berisha për figurat publike shqiptare tingëllon si diçka krejtësisht e pabesueshme.

Seteve nuk ka mundur t’i ‘shpëtojë’ as reperi Mc Kresha i cili ka zbarkuar përtej oqeanit për disa ditë koncertesh.

Mitrovicasi me plot stil me frizurën e re ka realizuar set me Fadil Berishën dhe freskimi i pamjes nuk ka qenë ndryshimi i vetëm!

Si rrallë herë, ai ka pozuar në pozita të nxehta me një modele të quajtur Lu Sierra.

Foton e parë nga seti e ka ndarë Fadili në Instagram teksa të tjerat mbeten të publikohen në ditët në vazhdim. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm