‘Hakiu’ nis një biznes të ri

By

Në serialin ‘O sa mirë’ ai ka rolin e një personi të lidhur ngushtë me përfitimet ekonomike falë tenderëve e relacioneve me qeverinë.

Por duket se instikti i biznesmenit për aktorin Jeton Zogiani është i vërtetë edhe në jetën reale ndonëse në formë të rregullt dhe më modeste.

Së fundmi, ‘Hakiu’ ka krijuar një tjetër biznes në Fushë Kosovë ku edhe ka hapur një kafiteri

E ndër të parët që ia ka bërë përhajr sipërmarrjen e re siç edhe e do rendi e tradita ka qenë reperi Gold AG i cili ka uruar mikun e tij përmes një postimi në rrjete sociale. /prive.al/

Te Artisti ☕️ në Fushë Kosovë te dosti @jetonzogiani PËRHAJR LOKALI ✌?

A post shared by Gold AG (@arianagushi1986) on

Artikuj të ngjashëm