Shfrenohet Armina Mevlani: Kështu se keni parë kurrë

By

Blogeria Armina Mevlani kohëve të fundit e kemi parë në udhëtime të shumëta e më në formë se kurrë.

Ajo spikat për bukurinë e saj dhe nuhatjen që ka për modën, andaj Armina ka qenë gjithmonë në linjat e saja elegante me një stil të njejtë. Por kohërat ndryshojnë dhe blogeria bukuroshe siç duket po provon vetën në një stil pak më ndryshe.

Ajo ka publikuar një video për blogun e saj, ku shfaqej shumë provokuse dhe më ndryshe në stilë e pozim, ku na befasoi me veshjen e saj si një hipike që nuk e çan kokën fare.

Një moment provokues në video ishte kur Armina bënë kinse po zhvishet e na zbulon barkun e saj ku duket shumë tërheqëse. Se a po ndryshon Armina stilin, e do na paraqitet më rrebele e mos kokëqarse apo është vetëm një fazë në blogun e saj ku po merr insipirm nga stili rock. /Prive.aL

Artikuj të ngjashëm